ŽEBŘÍČEK 2014

poř. jméno hráče body Vel. Máj Drm. Ván. VCPr Hod Vác Luk Mar tur
1 Krpec Miroslav st. 144 16 11 12 14 26 16 15 19 15 9
2 Krpcová Jana 132 16 11   14 26 16 15 19 15 8
3 Pírek Martin 131 15   13 15 23 21 8 18 18 8
4 amatér Karel 117 7 6 18 8 25 18 12 11 12 9
5 Kobza Ladislav 110 12 13 15 11 27 8 6   18 8
6 Soldán Michal 110 14 14 11 10 11 13 16 10 11 9
7 Spurný Martin 106 11 15 11 11 25 2 14 3 14 9
8 Jelínková Eva 104 10 16 6 6 13 12 11 14 16 9
9 Pořízka Adam 104 10 16 6 6 13 12 11 14 16 9
10 Melichárek - Mech 1. 104 17   16 13 15 10 10 16 7 8
11 Pánek Miloslav 102   15 16 13 15 10 10 16 7 8
12 Pořízka Zbyšek 99 9 13 17 10 11 2 16 10 11 9
13 Krpec František 95 12 5 15 5 27 8 6 11 6 9
14 Karásek Jiří 92 11   3 9 16 20 12 7 14 8
15 Janečková Marta 90 5 6 8 8 22 14 13 4 10 9
16 Faltýnek David 88 15 14 13 15 23   8     6
17 Karásková Františka 87 5   8 9 22 20 13   10 7
18 Drmola Miroslav 85 14 4 18     18 14   17 6
19 Neoral Miroslav 84 9 7   3 16 15 17 17   7
20 Jelínková Alena 56   7       15 17 17   4
21 Kaplánek F 53 17   5 12   19       4
22 Vysloužil Laďa st. 46   8       17   8 13 4
23 Navrátil Petr 46   10 7 4 7 5 5   8 7
24 Konšelová Lenka 44       2   11 7 15 9 5
25 Kutý Tomáš 43     12 12 19         3
26 Konšel Robin 42   3 4 2   11 7 7 8 7
27 Blaha Vojta 41 7 1 1 3 6 7 3 4 9 9
28 Vysloužil Ondra 38   8       17     13 3
29 Dočkalová Alena 33 6 9 10     4     4 5
30 Drmolová Renata 33 6 9 10     4     4 5
31 Polák Miloš 33   10 7 4 7 5       5
32 Seidl Miroslav 32 8         9 1 12 2 5
33 Drmola Michal 31     14           17 2
34 Metzker Jiří 28   4 9   3       12 4
35 Blahová Jitka 28   1 9     14 4     4
36 Němec Petr 26           21 5     2
37 Charvát Jan 24         24         1
38 Laníková Vlasta 24     5     19       2
39 Žiak Vojtěch 24         24         1
40 Karásek Toník 22   3 4         15   3
41 Melichárek Max 22 4 2 1 1 2 1 2 9   8
42 Chupáňová Hana 21 2       4   9 1 5 5
43 Poláchová Anička 21         21         1
44 Valík Václav 21         21         1
45 Fridrich Pavel 20         20         1
46 So?ták Jiří 20         20         1
47 Kula Petr 19         19         1
48 Chupáň Marek 18         1 6 4 2 5 5
49 Dujavová ? 18         18         1
50 Horák Jarda 18               18   1
51 Polách Tonda 18         18         1
52 Kučera Jakub 17     17             1
53 Pánková Iva 17 8 2 1 1 5         5
54 Polách Libor 17         17         1
55 Poláchová M. 17         17         1
56 Králová Jana 16   5   5         6 3
57 Mikulík Jiří 16         6 7 3     3
58 Bureš Pavel st. 14         14         1
59 Drmolová Petra 14     14             1
60 Jakešová Gábina 14         14         1
61 Chupáňová Veronika 13             9 1 3 3
62 Anton Lubomír 13 13                 1
63 Antonvá Dana 13 13                 1
64 Janeček Robert 13           13       1
65 Kotyza Pavel 13               13   1
66 Seidlová Jaruška 13             1 12   2
67 Vlček Lukáš 13               13   1
68 Burešová Jana 12         12         1
69 Chupáň Tomáš 12         4 6   2   3
70 Kolářová ? 12         12         1
71 Konečná Mariana 12   12               1
72 Konečný Pavel 12   12               1
73 Jakršová Barča 10         10         1
74 Konečná Pája 10         10         1
75 Melichárková Michala 10 4     1 5         3
76 Spurný Davidek 9         2 1 2 3 1 5
77 Gábor Radek 9               9   1
78 Juráň Petr 9         9         1
79 Karásek František 9     3         6   2
80 Slezák Michal 9           9       1
81 Vaníčková R. 9         9         1
82 Fridrich D. 8         8         1
83 Fridrich Jakub 8         8         1
84 Vysloužil Libor 8               8   1
85 Kutá Miluška 7       7           1
86 Tománek Petr 7       7           1
87 Růžička Marek 6               6   1
88 Kotyzová Magda 5               5   1
89 Vysloužilová Lenka 5               5   1
90 Cupáňová N 3                 3 1
91 Hrubanová Lucie 3           3       1
92 Hýblová Anna 3           3       1
93 Chupáňová Lenka 3 2       1         2
94 Malá N. 3         3         1
95 Pacelt Jozef 3 3                 1
96 Paceltová Růža 3 3                 1
97 Melichárek - Mech 2. 2                 2 1
98 Pekáček 2     2             1
99 Pekáčková 2     2             1
100 Vysloužil Laďa ml. 1                 1 1
101 Pánková Klára 1 1                 1
102 Šindelářová ? 1 1                 1
103 Bogár Robert 0                   0
104 Boksan Andrej 0                   0
105 Brablec Jiří ml. 0                   0
106 Brázda Dalibor 0                   0
107 Brunec Jan 0                   0
108 Buček Miloš 0                   0
109 Bučková Dáša 0                   0
110 Bureš Pavel ml. 0                   0
111 Bureš Petr 0                   0
112 Černá Lucie 0                   0
113 Dočkal V ml. 0                   0
114 Dočkalová L 0                   0
115 Dolanský Tomáš 0                   0
116 Dolanský Vojta 0                   0
117 Dostál Martin 0                   0
118 Drmola David 0                   0
119 Drmola Lukáš 0                   0
120 Drmolová Ela 0                   0
121 Drmolová Nikola 0                   0
122 Dvořák Jan 0                   0
123 Dvořák Petr 0                   0
124 Dvořáková 0                   0
125 Fajmon František 0                   0
126 Fajmonová Zuzana 0                   0
127 Felicia 0                   0
128 Frňka Tomáš 0                   0
129 Gábor–ová F. 0                   0
130 Gáborová A. 0                   0
131 Grygárek Štefan 0                   0
132 Hanák Jan 0                   0
133 Handlová Bára 0                   0
134 Hanyšová Tereza 0                   0
135 Hrušková 0                   0
136 Chudá Barborka 0                   0
137 Chytil Jaroslav 0                   0
138 Jagoš Juraj 0                   0
139 Jakeš Martin 0                   0
140 Jakeš Zbyněk 0                   0
141 Jančíková R 0                   0
142 Janeček Radomír 0                   0
143 Janečka Jaromír 0                   0
144 Janečková Monika 0                   0
145 Jelínek Tomáš 0                   0
146 Kamaryt Josef 0                   0
147 Kamarytová Alena 0                   0
148 Kamarytová Bohunka 0                   0
149 Kamenov Jiří 0                   0
150 Kempný Lukáš 0                   0
151 Kishlink Ondra 0                   0
152 Kocourek Jakub 0                   0
153 Kocourek Radek 0                   0
154 Kocourek Radek ml. 0                   0
155 Konečná Jana 0                   0
156 Konšel Pavel 0                   0
157 Konšelová Jana 0                   0
158 Kouřil Lukáš 0                   0
159 Krejčí Pavla 0                   0
160 Kroutil Lukáš 0                   0
161 Krpcová Markéta 0                   0
162 Krpec Miroslav ml. 0                   0
163 Kuchyňka Jan 0                   0
164 Kůrka Zdeněk 0                   0
165 Kůrková Monika 0                   0
166 Lešanič Juraj 0                   0
167 Lola Diablo 0                   0
168 Martínek Bohuslav 0                   0
169 Michálek Tomáš 0                   0
170 Musilová Pavlína 0                   0
171 Musilová Simona 0                   0
172 Nedzbal 0                   0
173 Nývltová Eliška 0                   0
174 Olbort David 0                   0
175 Opálková Jana 0                   0
176 Otáhal Milan 0                   0
177 Oulehla René 0                   0
178 Patlejch Jaroslav 0                   0
179 Pírek František ml. 0                   0
180 Pírek Matěj 0                   0
181 Pírek Pavel 0                   0
182 Pírek Petr ml. 0                   0
183 Pírek Petr st. 0                   0
184 Pírek Vítˇa 0                   0
185 Pírková Kamila 0                   0
186 Pírková Martinka 0                   0
187 Písečná Klára 0                   0
188 Písečný Patrik 0                   0
189 Popelka Pepa 0                   0
190 Popelková Vlaďka 0                   0
191 Přikryl 0                   0
192 Randuch Slávek 0                   0
193 Randuchová Zuzka 0                   0
194 Růžička Martin 0                   0
195 Růžička Matěj 0                   0
196 Růžička Pavel 0                   0
197 Růžičková Eliška 0                   0
198 Růžičková Pavla 0                   0
199 Sabina 0                   0
200 Salajka 0                   0
201 Seidlová Jaroslava 0                   0
202 Slepánková Alena 0                   0
203 Smička Jan 0                   0
204 Smička Radomír 0                   0
205 Soldán Jan 0                   0
206 spoluhráč Pírka Petra ml. 0                   0
207 Suchánek František 0                   0
208 Suchánková Helena 0                   0
209 Svoboda Martin 0                   0
210 Svobodová Dana 0                   0
211 Svobodová Lenka 0                   0
212 Špičák Vojta 0                   0
213 Špona Evžen 0                   0
214 Šťastná Jana 0                   0
215 Šťastný Jakub 0                   0
216 Švec Jiří 0                   0
217 Trajer David 0                   0
218 Uher Lukáš 0                   0
219 Uhrová Lucie 0                   0
220 Uhrová Radka 0                   0
221 Václavíková Nikola 0                   0
222 Vasický David 0                   0
223 Vlček Adam 0                   0
224 Vlčová Tereza 0                   0
225 Vodica Ondřej 0                   0
226 Volková Marcela 0                   0
227 Vychodil 0                   0
228 Vychodilová 0                   0
229 Žáček Libor 0                   0

 

 

Novinky

19.07.2019 16:46
Krumsínskou hrodu konečně vyhrál i Kaplánek Přidáno dne : 19.7.2019 Autor : Ivo Michálek 0 komentářů Krumsín – Už se mu smáli. František Kaplánek je dlouhodobě jeden z nejvýraznějších hráčů klubu Hrode Krumsín, který prošel reprezentacemi juniorskými i těmi do 23 let, přesto se mu nikdy...
15.07.2019 21:21
Krumsínská HRODA Krumsín     13.07.2019    Trojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: SV,    Kvalita: 39.316,    Týmů: 32,    Klubů: 17,    č.turnaje: 19078    ...
15.07.2019 21:17
MČR 55 PLUS Lipník-fotbalové hřiště     06.07.2019    Trojice,    Třída: MČR,    Hra systémem: ,    Kvalita: 32.219,    Týmů: 28,    Klubů: 22,    č.turnaje: 19020...
26.06.2019 06:15
Ženská reprezentace obhájila mistrovský titul Přidáno dne : 22.6.2019 Autor : Jan Michálek 0 komentářů Brno – Slatina – 9 ženských týmů se utkalo o titul českých mistryň, který obhájily největší favoritky Romana Hodboďová, Lucie Venclová, Alice Hančová a Sylva Mrázková. Ve finále porazily...
26.06.2019 06:10
CELÝ ČLÁNEK Přidáno dne : 25.6.2019 Autor : Jan Michálek 0 komentářů Brno – Slatina – Novými mistry České republiky mužů se stali Petr Juráň, Pavel Hodboď, Robert Janeček a Jaroslav Vlk, kteří ve finále porazili jednoznačným výsledkem 13:3 olomoucké trio Skopal-Skopal-Voňka, které z lavičky...
08.11.2018 06:58
O Kapucínovu kouli převzato z www.petanquer.cz   Chrudim – O Kapucínovu kouli v krásných prostorách Klášterních zahrad byl v přihláškách tradičně velký zájem. Pořadatelé z Chrupku dokázali připravit 36 hřišť, nakonec jich byly potřeba ale jen dvě třetiny. I přes špatnou...
14.10.2018 16:00
Na stránkách www.petanquer.cz  je pěkně popsán průběh zápasů ženské reprezentace na ME. http://www.petanquer.cz/2018/10/10/cesky-patron-drzel-palce-zenske-reprezentaci-ve-francii/
11.06.2018 21:02
Kdo se chce podívat na vrcholový petanque má příležitost v sobotu být u toho. V Krumsíně se střetnou nejlepší týmy z České republiky o mistrovský titul. Podrobnosti na internetu http://czechpetanque.cz/turnaj.html?cid=18019
11.07.2017 21:37
MČR ŽEN V KRUMSÍNĚ Zde si můžete přečíst jak to probíhalo.    
21.05.2017 07:09
Mistry republiky dvojic 2017 se stali Jiří Grepl a Fana Kaplánek , kteří v půlnočním finále porazili Jindřicha Kaucu a Petra Fuksu. Třetí místo vybojoval Robert Janeček a Petr Juráň.  GRATULUJEME !!!
1 | 2 >>

Kontakt

Karel Janeček 798 03 Krumsín 26 +420 777333622 karel@janecek.cz