ŽEBŘÍČEK 2015 - konečné pořadí.

MODŘE JSOU OZNAČENI HRÁČI "TOP 10 - ČEPEK 2015"

poř. jméno hráče body Vel. Máj Drm. Ván. VCPr Hod Vác Luk Mar tur
1 Kaplánek František 150 13 20 17 15 22 18 19 9 17 9
2 Krpcová Jana 127,5 14 12   19 20 19 18 13 12,5 8
3 Pořízka Zbyšek 127 13 20 17 15 22 11 3 9 17 9
4 Krpec Miroslav st. 124 14 10 18 19 12 22 6 14 9 9
5 Drmola Miroslav 119 16 4 6 18 15 20 16 5 19 9
6 Polák Miloš 118 12 10 9 14 8 22 18 13 12 9
7 Kobza Ladislav 117 15 19 14 12 18 21 3 8 7 9
8 Janeček Robert 114,5   18   9 15 20 19 15 18,5 7
9 Pírek Martin 114 15 19 14 12 18 21   8 7 8
10 Soldán Michal 109 10 14 13 9 12 15 12 10 14 9
11 Krpec František 107 5 11 13 6 20 14 15 14 9 9
12 Karásková Františka 106 11 13 9 13 14 12 11 12 11 9
13 Navrátil Petr 89 12 12 18 14 8 19 6     7
14 Jelínková Eva 89   15 5 16 23 17 10   3 7
15 Pořízka Adam 89   15 5 16 23 17 10   3 7
16 Lankaš Ivo 86 9 17 15 11     17 4 13 7
17 Neoral Miroslav 85 7 17 7 17 16   8   13 7
18 Konšel Robin 79 1 7 11 13 7 3 15 11 11 9
19 Faltýnek David 75 10 14       15 12 10 14 6
20 Pánek Miloslav 75 8 18 3   9 4   15 18 7
21 Karásek Jiří 71 11 5     7 12 16 12 8 7
22 Skopal Radek 70 9   15 11 19       16 5
23 Spurný Martin 61 5 5   8 13 8 14   8 7
24 Janečková Marta 55 4 13 12 1 3 14 1 3 4 9
25 Skopal Martin 55     16 10 19       10 4
26 amatér Karel 51 16 4 6 1       5 19 6
27 Konšelová Lenka 51   7 11 2 14 3 1 11 2 8
28 Spurný Davidek 48   8   4 6 16 14     5
29 Drmola Michal 47   16   18     13     3
30 Vysloužil Laďa st. 44 3 9       13 2 2 15 6
31 Vysloužil Ondra 44 3 9       13 2 2 15 6
32 Voňka Jiří 41     16 10 5       10 4
33 Melichárek Max 40 6   10 4 6 1 7   6 7
34 Jelínková Alena 39 7   7 17     8     4
35 Gábor Radek 36 4 6 4 3 6 1 11 1   8
36 Čapaka Josef 33     12       17   4 3
37 Nedbal Jiří 32   3   8 13 8       4
38 Pánková Iva 31 6   10   9       6 4
39 Rozsypalová Jana 26         10       16 2
40 Chupáň Marek 24 2 2   7 2 10     1 6
41 Kučera Jakub 24   8       16       2
42 Dočkalová Alena 23     2     7 9   5 4
43 Chupáňová Hana 22 2 2   7 1 9     1 6
44 Drmolová Renata 21           7 9   5 3
45 Karásek Toník 21   6 4       5 6   4
46 Polách Libor 21         21         1
47 Poláchová Michala 21         21         1
48 Karásek František 19     8       5 6   3
49 Drmolová Petra 18       5     13     2
50 Krpcová Markéta 18           18       1
51 Blaha Vojta 17 1     2 3 9     2 5
52 Anton Lubomír 17         17         1
53 Antonvá Dana 17         17         1
54 Králová Jana 17   11   6           2
55 Drmola David 16   16               1
56 Kutý Tomáš 16         16         1
57 Melichárek - Mech 1. 15 8   3     4       3
58 Chupáň Tomáš 12         2 10       2
59 Bureš Pavel st. 11         11         1
60 Burešová Jana 11         11         1
61 Školutová Markéta 11           11       1
62 Vlček Lukáš 11             4 7   2
63 Marková Kateřina 10         10         1
64 Karásková Dagmar 8     8             1
65 Kotyza Pavel 7               7   1
66 Melichárková Michala 7             7     1
67 Blahová Jitka 6   3           3   2
68 Hrubanová Lucie 6           6       1
69 Hýblová Anna 6           6       1
70 Drmola Lukáš 5       5           1
71 Havlíková Natálka 5     1 3       1   3
72 Suchánek František 5           5       1
73 Suchánková Helena 5           5       1
74 Voňka Petr 5         5         1
75 Hric 4               4   1
76 Polách Tonda 4         4         1
77 Poláchová Anička 4         4         1
78 Růžička Marek 4             4     1
79 Drmolová Ela 2     2             1
80 Krulová Martina 2           2       1
81 Otava Jiří 2           2       1
82 Chupáňová Veronika 1         1         1
83 Štefková Nikola 1     1             1
84 Vysloužil Libor 1   1               1
85 Vysloužilová Lenka 1   1               1
86 Bogár Robert 0                   0
87 Boksan Andrej 0                   0
88 Brablec Jiří ml. 0                   0
89 Brázda Dalibor 0                   0
90 Brunec Jan 0                   0
91 Buček Miloš 0                   0
92 Bučková Dáša 0                   0
93 Bureš Pavel ml. 0                   0
94 Bureš Petr 0                   0
95 Cupáňová N 0                   0
96 Černá Lucie 0                   0
97 Dočkal V ml. 0                   0
98 Dočkalová L 0                   0
99 Dolanský Tomáš 0                   0
100 Dolanský Vojta 0                   0
101 Dostál Martin 0                   0
102 Drmolová Nikola 0                   0
103 Dujavová ? 0                   0
104 Dvořák Jan 0                   0
105 Dvořák Petr 0                   0
106 Dvořáková 0                   0
107 Fajmon František 0                   0
108 Fajmonová Zuzana 0                   0
109 Felicia 0                   0
110 Fridrich D. 0                   0
111 Fridrich Jakub 0                   0
112 Fridrich Pavel 0                   0
113 Frňka Tomáš 0                   0
114 Gábor–ová F. 0                   0
115 Gáborová A. 0                   0
116 Grygárek Štefan 0                   0
117 Hanák Jan 0                   0
118 Handlová Bára 0                   0
119 Hanyšová Tereza 0                   0
120 Horák Jarda 0                   0
121 Hrušková 0                   0
122 Charvát Jan 0                   0
123 Chudá Barborka 0                   0
124 Chupáňová Lenka 0                   0
125 Chytil Jaroslav 0                   0
126 Jagoš Juraj 0                   0
127 Jakeš Martin 0                   0
128 Jakeš Zbyněk 0                   0
129 Jakešová Gábina 0                   0
130 Jakršová Barča 0                   0
131 Jančíková R 0                   0
132 Janeček Radomír 0                   0
133 Janečka Jaromír 0                   0
134 Janečková Monika 0                   0
135 Jelínek Tomáš 0                   0
136 Juráň Petr 0                   0
137 Kamaryt Josef 0                   0
138 Kamarytová Alena 0                   0
139 Kamarytová Bohunka 0                   0
140 Kamenov Jiří 0                   0
141 Kempný Lukáš 0                   0
142 Kishlink Ondra 0                   0
143 Kocourek Jakub 0                   0
144 Kocourek Radek 0                   0
145 Kocourek Radek ml. 0                   0
146 Kolářová ? 0                   0
147 Konečná Jana 0                   0
148 Konečná Mariana 0                   0
149 Konečná Pája 0                   0
150 Konečný Pavel 0                   0
151 Konšel Pavel 0                   0
152 Konšelová Jana 0                   0
153 Kotyzová Magda 0                   0
154 Kouřil Lukáš 0                   0
155 Krejčí Pavla 0                   0
156 Kroutil Lukáš 0                   0
157 Krpec Miroslav ml. 0                   0
158 Kuchyňka Jan 0                   0
159 Kula Petr 0                   0
160 Kůrka Zdeněk 0                   0
161 Kůrková Monika 0                   0
162 Kutá Miluška 0                   0
163 Laníková Vlasta 0                   0
164 Lešanič Juraj 0                   0
165 Lola Diablo 0                   0
166 Malá N. 0                   0
167 Martínek Bohuslav 0                   0
168 Melichárek - Mech 2. 0                   0
169 Metzker Jiří 0                   0
170 Michálek Tomáš 0                   0
171 Mikulík Jiří 0                   0
172 Musilová Pavlína 0                   0
173 Musilová Simona 0                   0
174 Nedzbal 0                   0
175 Němec Petr 0                   0
176 Nývltová Eliška 0                   0
177 Olbort David 0                   0
178 Opálková Jana 0                   0
179 Otáhal Milan 0                   0
180 Oulehla René 0                   0
181 Pacelt Jozef 0                   0
182 Paceltová Růža 0                   0
183 Pánková Klára 0                   0
184 Patlejch Jaroslav 0                   0
185 Pekáček 0                   0
186 Pekáčková 0                   0
187 Pírek František ml. 0                   0
188 Pírek Matěj 0                   0
189 Pírek Pavel 0                   0
190 Pírek Petr ml. 0                   0
191 Pírek Petr st. 0                   0
192 Pírek Vítˇa 0                   0
193 Pírková Kamila 0                   0
194 Pírková Martinka 0                   0
195 Písečná Klára 0                   0
196 Písečný Patrik 0                   0
197 Popelka Pepa 0                   0
198 Popelková Vlaďka 0                   0
199 Přikryl 0                   0
200 Randuch Slávek 0                   0
201 Randuchová Zuzka 0                   0
202 Růžička Martin 0                   0
203 Růžička Matěj 0                   0
204 Růžička Pavel 0                   0
205 Růžičková Eliška 0                   0
206 Růžičková Pavla 0                   0
207 Sabina 0                   0
208 Salajka 0                   0
209 Seidl Miroslav 0                   0
210 Seidlová Jaroslava 0                   0
211 Seidlová Jaruška 0                   0
212 Slepánková Alena 0                   0
213 Slezák Michal 0                   0
214 Smička Jan 0                   0
215 Smička Radomír 0                   0
216 So?ták Jiří 0                   0
217 Soldán Jan 0                   0
218 spoluhráč Pírka Petra ml. 0                   0
219 Svoboda Martin 0                   0
220 Svobodová Dana 0                   0
221 Svobodová Lenka 0                   0
222 Šindelářová ? 0                   0
223 Špičák Vojta 0                   0
224 Špona Evžen 0                   0
225 Šťastná Jana 0                   0
226 Šťastný Jakub 0                   0
227 Švec Jiří 0                   0
228 Tománek Petr 0                   0
229 Trajer David 0                   0
230 Uher Lukáš 0                   0
231 Uhrová Lucie 0                   0
232 Uhrová Radka 0                   0
233 Václavíková Nikola 0                   0
234 Valík Václav 0                   0
235 Vaníčková R. 0                   0
236 Vasický David 0                   0
237 Vlček Adam 0                   0
238 Vlčová Tereza 0                   0
239 Vodica Ondřej 0                   0
240 Volková Marcela 0                   0
241 Vychodil 0                   0
242 Vychodilová 0                   0
243 Vysloužil Laďa ml. 0                   0
244 Žáček Libor 0                   0
245 Žiak Vojtěch 0                   0

 

 

Novinky

19.07.2019 16:46
Krumsínskou hrodu konečně vyhrál i Kaplánek Přidáno dne : 19.7.2019 Autor : Ivo Michálek 0 komentářů Krumsín – Už se mu smáli. František Kaplánek je dlouhodobě jeden z nejvýraznějších hráčů klubu Hrode Krumsín, který prošel reprezentacemi juniorskými i těmi do 23 let, přesto se mu nikdy...
15.07.2019 21:21
Krumsínská HRODA Krumsín     13.07.2019    Trojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: SV,    Kvalita: 39.316,    Týmů: 32,    Klubů: 17,    č.turnaje: 19078    ...
15.07.2019 21:17
MČR 55 PLUS Lipník-fotbalové hřiště     06.07.2019    Trojice,    Třída: MČR,    Hra systémem: ,    Kvalita: 32.219,    Týmů: 28,    Klubů: 22,    č.turnaje: 19020...
26.06.2019 06:15
Ženská reprezentace obhájila mistrovský titul Přidáno dne : 22.6.2019 Autor : Jan Michálek 0 komentářů Brno – Slatina – 9 ženských týmů se utkalo o titul českých mistryň, který obhájily největší favoritky Romana Hodboďová, Lucie Venclová, Alice Hančová a Sylva Mrázková. Ve finále porazily...
26.06.2019 06:10
CELÝ ČLÁNEK Přidáno dne : 25.6.2019 Autor : Jan Michálek 0 komentářů Brno – Slatina – Novými mistry České republiky mužů se stali Petr Juráň, Pavel Hodboď, Robert Janeček a Jaroslav Vlk, kteří ve finále porazili jednoznačným výsledkem 13:3 olomoucké trio Skopal-Skopal-Voňka, které z lavičky...
08.11.2018 06:58
O Kapucínovu kouli převzato z www.petanquer.cz   Chrudim – O Kapucínovu kouli v krásných prostorách Klášterních zahrad byl v přihláškách tradičně velký zájem. Pořadatelé z Chrupku dokázali připravit 36 hřišť, nakonec jich byly potřeba ale jen dvě třetiny. I přes špatnou...
14.10.2018 16:00
Na stránkách www.petanquer.cz  je pěkně popsán průběh zápasů ženské reprezentace na ME. http://www.petanquer.cz/2018/10/10/cesky-patron-drzel-palce-zenske-reprezentaci-ve-francii/
11.06.2018 21:02
Kdo se chce podívat na vrcholový petanque má příležitost v sobotu být u toho. V Krumsíně se střetnou nejlepší týmy z České republiky o mistrovský titul. Podrobnosti na internetu http://czechpetanque.cz/turnaj.html?cid=18019
11.07.2017 21:37
MČR ŽEN V KRUMSÍNĚ Zde si můžete přečíst jak to probíhalo.    
21.05.2017 07:09
Mistry republiky dvojic 2017 se stali Jiří Grepl a Fana Kaplánek , kteří v půlnočním finále porazili Jindřicha Kaucu a Petra Fuksu. Třetí místo vybojoval Robert Janeček a Petr Juráň.  GRATULUJEME !!!
1 | 2 >>

Kontakt

Karel Janeček 798 03 Krumsín 26 +420 777333622 karel@janecek.cz