ŽEBŘÍČEK 2018 - závěrečné pořadí

O první a druhé místo si zahraje Jana a Radek
Rozhoz o čtvrté a páté místo - Fana Krpec a Mira Drmola
Vyhlášení proběhne na Velikonočním turnaji 2019
Poprvé bude také vyhlášeno pořadí třech nejlepších neregistrovaných hráčů a nejlepší bude zapsán na putovní pohár.
poř. jméno hráče body Vel. Máj Drm. Ván. VCPr Hod Vác Luk Mar tur
1 Rozsypalová Jana 130 18 13 17 10 17 10 11 20 14 9
2 Skopal Radek 130 18 13 17 10 17 10 11 20 14 9
3 Pánek Miloslav 127 14 14 15 12 16 13 16 14 13 9
4 Drmola Miroslav 117 11 15 16 6 18 12 8 21 10 9
5 Krpec František 117 17 16 14 11 13 12 13 16 5 9
6 Pírek Martin 105 11 15 16 6 18   8 21 10 8
7 Pořízka Zbyšek 99 4 11 12 8 15 9 16 18 6 9
8 Konšel Robin 98 17 16 14 11 13 11   16   7
9 Kobza Ladislav 97   14 15 12 16 13   14 13 7
10 Karásková Františka 94 12 9 11 13 12 6 12 12 7 9
11 Karásek Jiří 91 12   11 13 12 8 12 12 11 8
12 Soldán Michal 84 4 11 9   15 9 13 18 5 8
13 amatér Karel 80 10 10 13 7 11 6 7 13 3 9
14 Motl Bohuslav 75 13 12   8 9 7 9 11 6 8
15 Jelínková Eva 69 6 4 10 3   4 15 15 12 8
16 Pořízka Adam 69 6 4 10 3   4 15 15 12 8
17 Krpec Miroslav st. 52 15           10 19 8 4
18 Blaha Vojta 51 10 9 3 1 4 3 6 13 2 9
19 Chupáň Marek 50 2 3 13 5 11 8 5   3 8
20 Melichárek Max 45 3 6 8   14   3 10 1 7
21 Krpcová Jana 42 15             19 8 3
23 Konšelová Lenka 41   10 4 4 10 5 1 7   7
22 Janečková Marta 41 1 5 6 7   3 6 9 4 8
24 Blahová Jitka 40 1 5 6 1 3 5 6 9 4 9
25 Pánková Iva 39 3 6 2   14   3 10 1 7
26 Janeček Robert ml. 34 13 12         9     3
27 Dočkalová Alena 32 8 2 7   8   2 5   6
28 Voňka Jiří 31 14   12   5         3
29 Blažej Petr 29     1         17 11 3
30 Blažejová Eva 27     3         17 7 3
31 Motlová Marta 27         9 7   11   3
32 Drmolová Renata 23 8       8   2 5   4
33 Faltýnek David 22 5 8 9             3
34 Melichárková Michala 17     2   6       9 3
35 Chupáňová Hana 17   3   4 3   7     4
36 Michálek Ivo 16 16                 1
37 Michálková Soňa 16 16                 1
38 Melichárek - Mech 1. 15         6       9 2
39 Drmola David 14             14     1
41 Drmolová Ela 14             14     1
40 Drmola Michal 14 9   5             2
42 Konupková Veronika 13 5 8               2
43 Konšel Richard 11           11       1
45 Dvořák Petr 10             10     1
46 Vysloužil Miroslav 10         10         1
44 Dočkal Václav st. 10   2 7       1     3
47 Drmolová Petra 9 9                 1
48 Hlava Aleš 9       9           1
49 Pánková Klára 9       9           1
50 Dohnalová Renata 8               8   1
51 Hacura Pavel 8               8   1
52 Jelínková Adéla 8     8             1
53 Seidlová Kristýnka 8         5 2   1   3
54 Anton Lubomír 7 7                 1
55 Antonvá Dana 7 7                 1
57 Karásek Toník 7               7   1
58 Kutá Miluška 7   7               1
59 Sekanina David 7         7         1
60 Sekanina Štěpán 7         7         1
61 Tománek Petr 7   7               1
56 Chupáňová Lenka 7 2           5     2
62 Kotyza Pavel 6               6   1
64 Vlček Lukáš 6               6   1
63 Němec Petr 6         4 2       2
65 Drmola Lukáš 5     5             1
66 Chupáň Tomáš 5       5           1
67 Dub Rudolf 4             4     1
68 Dubová Jarmila 4             4     1
69 Kotyzová Gábina 4               4   1
70 Navrátil Petr 4     4             1
71 Skopal Martin PV 4               4   1
73 Košková Petra 3               3   1
74 Kotyzová Magda 3               3   1
72 Koutný Marek 3           1     2 2
76 Losík Ivo 2               2   1
77 Losíková Marie 2               2   1
78 Musilová Pavlína 2         2         1
79 Musilová Simona 2         2         1
80 Spurný Davidek 2       2           1
81 Spurný Martin 2       2           1
75 Leinweber František 2         1 1       2
82 Hýblová Anna 1   1               1
83 Ilgner Laďa 1     1             1
84 Kaláček Michal 1         1         1
85 Keprt |Jiří 1   1               1
86 Seidlová Jaruška 1               1   1
87 Bogár Robert 0                   0
88 Boksan Andrej 0                   0
89 Brablec Jiří ml. 0                   0
90 Brázda Dalibor 0                   0
91 Brunec Jan 0                   0
92 Buček Miloš 0                   0
93 Bučková Dáša 0                   0
94 Bureš Pavel ml. 0                   0
95 Bureš Pavel st. 0                   0
96 Bureš Petr 0                   0
97 Burešová Jana 0                   0
98 Csáková Veronika 0                   0
99 Cupáňová N 0                   0
100 Čapaka Josef 0                   0
101 Černá Lucie 0                   0
102 Dočkal V ml. 0                   0
103 Dočkalová L 0                   0
104 Dolanský Tomáš 0                   0
105 Dolanský Vojta 0                   0
106 Dostál Martin 0                   0
107 Drmolová Nikola 0                   0
108 Dujavová ? 0                   0
109 Dvořák Jan 0                   0
110 Dvořáková 0                   0
111 Fajmon František 0                   0
112 Fajmonová Zuzana 0                   0
113 Felicia 0                   0
114 Fridrich D. 0                   0
115 Fridrich Jakub 0                   0
116 Fridrich Pavel 0                   0
117 Frňka Tomáš 0                   0
118 Gábor Radek 0                   0
119 Gábor–ová F. 0                   0
120 Gáborová A. 0                   0
121 Grygárek Štefan 0                   0
122 Hanák Jan 0                   0
123 Handlová Bára 0                   0
124 Hanyšová Tereza 0                   0
125 Havlíková Natálka 0                   0
126 Horák Jarda 0                   0
127 Hric 0                   0
128 Hrubanová Lucie 0                   0
129 Hrušková 0                   0
130 Hudos Olda 0                   0
131 Charvát Jan 0                   0
132 Chudá Barborka 0                   0
133 Chupáň Gusta 0                   0
134 Chupáňová Deniska 0                   0
135 Chupáňová Veronika 0                   0
136 Chytil Jaroslav 0                   0
137 Irena Voříšková 0                   0
138 Jagoš Juraj 0                   0
139 Jakeš Martin 0                   0
140 Jakeš Zbyněk 0                   0
141 Jakešová Gábina 0                   0
142 Jakršová Barča 0                   0
143 Jančíková R 0                   0
144 Janeček Radomír 0                   0
145 Janeček Robert st. 0                   0
146 Janečka Jaromír 0                   0
147 Janečková Monika 0                   0
148 Jelínek Tomáš 0                   0
149 Jelínková Alena 0                   0
150 Juráň Petr 0                   0
151 Kamaryt Josef 0                   0
152 Kamarytová Alena 0                   0
153 Kamarytová Bohunka 0                   0
154 Kamenov Jiří 0                   0
155 Kaplánek František 0                   0
156 Karásek František 0                   0
157 Karásek Luboš 0                   0
158 Karásková Dagmar 0                   0
159 Kempný Lukáš 0                   0
160 Kishlink Ondra 0                   0
161 Kocourek Jakub 0                   0
162 Kocourek Radek 0                   0
163 Kocourek Radek ml. 0                   0
164 Kolářová ? 0                   0
165 Konečná Jana 0                   0
166 Konečná Mariana 0                   0
167 Konečná Pája 0                   0
168 Konečný Pavel 0                   0
169 Konšel Pavel 0                   0
170 Konšelová Jana 0                   0
171 Kouřil Lukáš 0                   0
172 Králová Jana 0                   0
173 Krejčí Pavla 0                   0
174 Krejčín Leoš 0                   0
175 Krejčínová Lucie 0                   0
176 Kristková 0                   0
177 Kroutil Lukáš 0                   0
178 Krpcová Markéta 0                   0
179 Krpec Miroslav ml. 0                   0
180 Krulová Martina 0                   0
181 Kučera Jakub 0                   0
182 Kuchyňka Jan 0                   0
183 Kula Petr 0                   0
184 Kůrka Zdeněk 0                   0
185 Kůrková Monika 0                   0
186 Kutý Tomáš 0                   0
187 Laníková Vlasta 0                   0
188 Lankaš Ivo 0                   0
189 Lešanič Juraj 0                   0
190 Lola Diablo 0                   0
191 Malá Naďa 0                   0
192 Mariánek 1. 0                   0
193 Mariánek 2. 0                   0
194 Marková Kateřina 0                   0
195 Martínek Bohuslav 0                   0
196 Melichárek - Mech 2. 0                   0
197 Metzker Jiří 0                   0
198 Michálek Tomáš 0                   0
199 Mikulík Jiří 0                   0
200 Milenky Milan 0                   0
201 Nedbal J. ml. 0                   0
202 Nedbal Jiří 0                   0
203 Nedbal M. 0                   0
204 Nedzbal 0                   0
205 Neoral Miroslav 0                   0
206 Nývltová Eliška 0                   0
207 Olbort David 0                   0
208 Opálková Jana 0                   0
209 Orálková Marie 0                   0
210 Otáhal Milan 0                   0
211 Otava Jiří 0                   0
212 Oulehla René 0                   0
213 Pacelt Jozef 0                   0
214 Paceltová Růža 0                   0
215 Patlejch Jaroslav 0                   0
216 Pavlů 0                   0
217 Pekáček 0                   0
218 Pekáčková 0                   0
219 Pírek František ml. 0                   0
220 Pírek Matěj 0                   0
221 Pírek Pavel 0                   0
222 Pírek Petr ml. 0                   0
223 Pírek Petr st. 0                   0
224 Pírek Vítˇa 0                   0
225 Pírková Kamila 0                   0
226 Pírková Martinka 0                   0
227 Písečná Klára 0                   0
228 Písečný Patrik 0                   0
229 Polách Libor 0                   0
230 Polách Tonda 0                   0
231 Poláchová Anička 0                   0
232 Poláchová Michala 0                   0
233 Polák Miloš 0                   0
234 Popelka Pepa 0                   0
235 Popelková Vlaďka 0                   0
236 Pospíšilová Zdena, 0                   0
237 Přikryl 0                   0
238 Randuch Slávek 0                   0
239 Randuchová Zuzka 0                   0
240 Remešová Ivanka 0                   0
241 Růžička Marek 0                   0
242 Růžička Martin 0                   0
243 Růžička Matěj 0                   0
244 Růžička Pavel 0                   0
245 Růžičková Eliška 0                   0
246 Růžičková Pavla 0                   0
247 Sabina 0                   0
248 Salajka 0                   0
249 Seidl Miroslav 0                   0
250 Seidlová Jaroslava 0                   0
251 Skopal Martin OL 0                   0
252 Slepánková Alena 0                   0
253 Slezák Michal 0                   0
254 Smička Jan 0                   0
255 Smička Radomír 0                   0
256 So?ták Jiří 0                   0
257 Soldán Jan 0                   0
258 spoluhráč Pírka Petra ml. 0                   0
259 Stoklasová Justína 0                   0
260 Suchánek František 0                   0
261 Suchánková Helena 0                   0
262 Svoboda Martin 0                   0
263 Svobodová Dana 0                   0
264 Svobodová Lenka 0                   0
265 Šamšulová ? 0                   0
266 Šindelářová ? 0                   0
267 Školutová Markéta 0                   0
268 Špičák Vojta 0                   0
269 Špona Evžen 0                   0
270 Šťastná Jana 0                   0
271 Šťastný Jakub 0                   0
272 Štefková Nikola 0                   0
273 Švec Jiří 0                   0
274 Trajer David 0                   0
275 Uher Lukáš 0                   0
276 Uhrová Lucie 0                   0
277 Uhrová Radka 0                   0
278 Úlehla Václav 0                   0
279 Václavíková Nikola 0                   0
280 Valík Václav 0                   0
281 Vaníčková R. 0                   0
282 Vasický David 0                   0
283 Večerka Tomáš 0                   0
284 Vlček Adam 0                   0
285 Vlčová Tereza 0                   0
286 Vodica Ondřej 0                   0
287 Volková Marcela 0                   0
288 Voňka Petr 0                   0
289 Vychodil 0                   0
290 Vychodilová 0                   0
291 Vysloužil Laďa ml. 0                   0
292 Vysloužil Laďa st. 0                   0
293 Vysloužil Libor 0                   0
294 Vysloužil Ondra 0                   0
295 Vysloužil Petr 0                   0
296 Vysloužilová Lenka 0                   0
297 Žáček Libor 0                   0
298 Žiak Vojtěch 0                   0

 

 

Novinky

19.07.2019 16:46
Krumsínskou hrodu konečně vyhrál i Kaplánek Přidáno dne : 19.7.2019 Autor : Ivo Michálek 0 komentářů Krumsín – Už se mu smáli. František Kaplánek je dlouhodobě jeden z nejvýraznějších hráčů klubu Hrode Krumsín, který prošel reprezentacemi juniorskými i těmi do 23 let, přesto se mu nikdy...
15.07.2019 21:21
Krumsínská HRODA Krumsín     13.07.2019    Trojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: SV,    Kvalita: 39.316,    Týmů: 32,    Klubů: 17,    č.turnaje: 19078    ...
15.07.2019 21:17
MČR 55 PLUS Lipník-fotbalové hřiště     06.07.2019    Trojice,    Třída: MČR,    Hra systémem: ,    Kvalita: 32.219,    Týmů: 28,    Klubů: 22,    č.turnaje: 19020...
26.06.2019 06:15
Ženská reprezentace obhájila mistrovský titul Přidáno dne : 22.6.2019 Autor : Jan Michálek 0 komentářů Brno – Slatina – 9 ženských týmů se utkalo o titul českých mistryň, který obhájily největší favoritky Romana Hodboďová, Lucie Venclová, Alice Hančová a Sylva Mrázková. Ve finále porazily...
26.06.2019 06:10
CELÝ ČLÁNEK Přidáno dne : 25.6.2019 Autor : Jan Michálek 0 komentářů Brno – Slatina – Novými mistry České republiky mužů se stali Petr Juráň, Pavel Hodboď, Robert Janeček a Jaroslav Vlk, kteří ve finále porazili jednoznačným výsledkem 13:3 olomoucké trio Skopal-Skopal-Voňka, které z lavičky...
08.11.2018 06:58
O Kapucínovu kouli převzato z www.petanquer.cz   Chrudim – O Kapucínovu kouli v krásných prostorách Klášterních zahrad byl v přihláškách tradičně velký zájem. Pořadatelé z Chrupku dokázali připravit 36 hřišť, nakonec jich byly potřeba ale jen dvě třetiny. I přes špatnou...
14.10.2018 16:00
Na stránkách www.petanquer.cz  je pěkně popsán průběh zápasů ženské reprezentace na ME. http://www.petanquer.cz/2018/10/10/cesky-patron-drzel-palce-zenske-reprezentaci-ve-francii/
11.06.2018 21:02
Kdo se chce podívat na vrcholový petanque má příležitost v sobotu být u toho. V Krumsíně se střetnou nejlepší týmy z České republiky o mistrovský titul. Podrobnosti na internetu http://czechpetanque.cz/turnaj.html?cid=18019
11.07.2017 21:37
MČR ŽEN V KRUMSÍNĚ Zde si můžete přečíst jak to probíhalo.    
21.05.2017 07:09
Mistry republiky dvojic 2017 se stali Jiří Grepl a Fana Kaplánek , kteří v půlnočním finále porazili Jindřicha Kaucu a Petra Fuksu. Třetí místo vybojoval Robert Janeček a Petr Juráň.  GRATULUJEME !!!
1 | 2 >>

Kontakt

Karel Janeček 798 03 Krumsín 26 +420 777333622 karel@janecek.cz